0542 527 13 06

Faaliyet Alanlarımız

Antalya Lara

Antalya’da bulunan Berna Mavigök Özen Hukuk & Marka tescil büromuz, Antalya’nın en gözde yaşam merkezlerinden biri olan Lara Bölgesi’nde bulunmaktadır. Antalya Havalimanı’na 14 km mesafede bulunan Lara, Akdeniz’in doğu kesiminde yer almakla birlikte Türkiye’nin en uzun kumsalına sahip bir tatil merkezi olarak bilinmektedir. Antalya ilinin merkezinde bulunan ve havalimanı ve şehir merkezine yakınlığı ile turistik ziyaretlerin odağında yer alan turistik kent, Akdeniz turizminde deniz-kum-güneş konseptinin önemli bir parçasıdır.

Turistik cazibesi ve lokasyokunu sebebiyle uzun sahilleri boyunca dizi dizi sıralanan 1. sınıf turizm yatırımları ile göz dolduran Lara, merkezi konumu itibari ile de önemli bir turizm ve ticaret merkezidir. Lara’nın Antalya kent merkezine yakınlığı, turistik yörede tatil yapanlar ve yerli vatandaşlar için birçok gezi, eğlence ve çalışma alternatifini de beraberinde getirir.

Lara Antalya şehrinin güneydoğusunda bulunan Türkiye'nin en uzun kumsalı ve hızla gelişen bir turizm bölgesidir. Muratpaşa ilçe sınırları içindedir.